Kampania PGE – prąd jest lepszy z dodatkami

Dłoń trzymająca żarówkę LED od PGE

Chyba nikt z nas nie wyobraża już sobie życia bez energii elektrycznej – dzięki niej w naszych domach działa światło, telewizory i komputery, kuchenki i piekarniki. Ale często też ogrzewanie centralne oraz ciepła woda. Wszystko to, choć niezbędne na co dzień, generuje niemałe koszty, dlatego nic dziwnego, że spora część konsumentów poszukuje jak najlepszych ofert prądu. Prześwietliłem jedną z ofert PGE, w której, prócz stałej ceny, proponowana jest usługa dodatkowa. Jaka? To już można wybrać samodzielnie spośród pięciu propozycji.

Ochrona i bezpieczeństwo

W tym przypadku PGE proponuje ochronę mienia ruchomego od kradzieży z włamaniem lub rabunku w Link4. Zapewnione jest tutaj ubezpieczenie mienia ruchomego znajdującego się w miejscu ubezpieczenia (w mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, będącym miejscem zamieszkania), ochrona szkody w mieniu ruchomym powstałym w wyniku kradzieży z włamaniem i rabunku poza miejscem ubezpieczenia.

Oszczędzaj światłem!

Dla tych, dla których ważne jest oszczędzanie energii elektrycznej, PGE stworzyło ofertę “Oszczędzaj światłem”. Na czym to polega? Najprościej mówiąc: dostawca prądu dostarcza Ci również… żarówki. I to nie byle jakie, bo energooszczędne ledówki firmy Phillips. Do dyspozycji jest aż sześć rodzajów źródeł światła LED – możesz z nich dobrać dla siebie nawet dziesięć sztuk.

Zamawianie żarówek jest proste: otrzymujesz 10 punktów, w ramach których możesz wybrać ledówki. W praktyce możesz “wydajesz” więc punkty, np. na 10 żarówek – każda warta 1 pkt, na 5 – każda warta 2 pkt, lub dowolną inną kombinację, pod warunkiem zgodności łącznej wartości końcowej zamówienia w wysokości 10 punktów.

Prąd z pomocą fachowców

Ile razy zdarzyło się, że coś w domu przestało działać tak, jak powinno, a Ty nie mogłeś dodzwonić się do fachowca, który by to naprawił? W kolejnej ofercie otrzymujesz nie tylko prąd od PGE, ale także pomoc najlepszych specjalistów. Do wyboru są trzy pakiety: możesz wybrać taki, który najbardziej Ci odpowiada. Pierwsza opcja to pomoc elektryka, druga – elektryka, ślusarza, hydraulika, szklarza, technika urządzeń grzewczych i gazowych oraz dekarza, natomiast trzecia – elektryka, ślusarza, hydraulika, szklarza, technika urządzeń grzewczych i gazowych, dekarza, informatyka oraz serwisanta urządzeń AGD I RTV.

Z korzyścią: gaz dla domu

Korzystasz często z gazu? A może masz gazowe ogrzewanie? Zapewne co roku martwisz się rosnącymi cenami tego paliwa. Dzięki kolejnej ofercie będziesz mieć pewność, że zapłacisz stałą kwotę. Gaz z PGE to łatwa, bezpieczna i całkowicie bezpłatna zmiana sprzedawcy oraz kompleksowa umowa w zakresie paliwa gazowego (jedna faktura za przesył oraz sprzedaż paliwa gazowego). Nie ograniczaj się i działaj bez obaw o wysokie koszty gazu – do wyboru masz aż trzy warianty: na lata 2017-2018, 2018 lub 2018-2019.

Zdrowa energia PGE

Wszyscy znamy problemy z dostaniem się na wizytę do lekarza specjalisty. Długie kolejki i miesiące czekania. To właśnie dlatego PGE stworzyło pakiet Opieka PGE, dzięki któremu uzyskasz szybki dostęp do pomocy medycznej oraz pomocy fachowca w nagłych przypadkach. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł umówić się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, lekarza specjalisty oraz wykonasz szereg usług medycznych.

Jak więc widzisz – oferta jest dość dobra. Prócz gwarancji stałej ceny do – zależnie od wybranego wariantu – 31 grudnia 2019 roku lub 31 grudnia 2020 roku, otrzymujesz także jedną z niepowtarzalnych propozycji: ochrony, oszczędności światła, pomoc fachowców, korzystną ofertę na gaz lub opiekę medyczną. Nikt nie narzuca, którą z opcji wybierzesz, wybór należy do Ciebie.


  1. Kuba

    Szkoda, że nie ma wariantu „dajemy ci świety spokój i niższą cenę prądu”. ale w sumie i tak nie ma co narzekać – taka oferta byłaby nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu. Z tego, co widzę, najbardziej odpowiadałby mi prąd z usługą fachowców, ale w wersji rozszerzonej. Ciekawe, kiedy firmy energetyczne zaczną sprzedawać po prostu pakiety ubezpieczeń na sprzety agd i trv.

    A to właśnie zapowiedzią tej kampanii promocyjnej, był plakat Pawstania Warszawskiego, który narobił tyle szumu? Jeśli tak, to zaczęli dość niefortunnie, naprawdę

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

*